Úvod > Kariéra > Technik (Most)

ORGREZ, a.s. poskytuje služby v řadě specifických oborů elektroenergetiky. Jsme stabilní firma s 60-letou tradicí na trhu. Historie společnosti, a především přístup našich kvalifikovaných odborníků, jsou zárukou pevného postavení firmy na energetickém trhu.

Pro divizi kontroly imisí a paliv v Mostě přijmeme nového kolegu / kolegyni na pozici

Technik

Divize se zabývá dodávkami, provozem a servisem imisního monitoringu, hodnocením znečištění ovzduší z pohledu komplexního i pohledu jednotlivých emisních zdrojů se zaměřením především na velké emisní zdroje. Zajišťuje komplexní kontrolu kvality dodávky tuhého paliva včetně odběru vzorků a jejich zpracování ve vlastní akreditované laboratoři. Divize se také zabývá poskytováním akreditovaných programů zkoušení způsobilosti v oblasti analýzy tuhých paliv.

CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ

  • Koordinace zakázkových činností
  • Administrativní činnosti spojené s konkrétními zakázkami
  • Operativní úkony v rámci běžných činností divize
  • Příprava a zpracování technických podkladů a vyhodnocení naměřených dat
  • Spolupráce při vyhodnocování výsledků získaných během zkoušek a kontrol
  • V případě potřeby řídí služební vozidlo
  • Zajištění základní údržby a servisu používané techniky

CO BY BYLO DOBRÉ MÍT

  • ÚSO technického směru
  • Loajalitu, být týmový kolega
  • Dobrou uživatelskou zkušenost s prací na PC – MS Office (pokročilá úroveň Excel)
  • Znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B

CO MŮŽEME NABÍDNOUT

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti, příjemné a podporující pracovní prostředí
  • Různorodá pracovní náplň
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající mzdu + roční odměny
  • Týden dovolené navíc + 3 sickdays
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Příspěvek na dovolenou, kulturu, zdravotnictví a tělovýchovu
  • Možnost bezúročné půjčky
  • Pracoviště v centru Mostu

Nástup: možný ihned nebo dohodou.

Pracoviště: ORGREZ, a.s., Budovatelů 2531, 434 01 Most

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj životopis prostřednictvím odpovědního on-line formuláře.

on-line formulář

Kontaktní formulář na aktuální pozici

Osobní údaje

Povolený typ příloh: txt,doc,xls,zip,rar,jpg,png,pdf Maximální velikost: 5.0 MB Počet příloh: 0 / 3

Poučení

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ORGREZ, a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/279 (GDPR).

Prohlášení

Zasláním životopisu do společnosti ORGREZ, a.s. prohlašujete, že jste byl ve smyslu článku 13 GDPR řádně informován o zpracování osobních údajů a o právech a povinnostem s tím spojených. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas se zpracováním osobních údajů v databázi uchazečů

Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost ORGREZ, a.s. nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat, avšak odvoláním souhlasu zároveň není dotčena zákonnost zpracování osobních údajů do okamžiku odvolání. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněním zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování.

vyrobila Omega Design