Úvod > Kariéra > Zkušební technik / technička (Praha)

Pro Divizi elektrotechnických laboratoří v Praze, akreditovaná laboratoř, hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu na pozici:

Zkušební technik / technička

NÁPLŇ PRÁCE

  • provádění diagnostických měření v energetice a průmyslu za použití speciálních měřicích postup.
  • měření izolačních systémů transformátorů a generátorů v souladu se standardními operačními postupy společnosti ORGREZ
  • zpracování protokolů o měření
  • práce v terénu i vn laboratoři

OČEKÁVÁME

  • SŠ, VŠ vzdělání – silnoproudá elektrotechnika, měření, regulace
  • vyhl. 50/1978 Sb., min. §5
  • uživatelskou znalost PC – MS Office (Excel, Word), speciální uživatelská aplikace pro měření
  • dobrý zdravotní stav (práce ve výškách, přítomnost vysokého napětí)
  • zájem o práci a ochotu cestovat v rámci ČR
  • ŘP sk. B
  • alespoň základní znalost AJ
  • pečlivost, spolehlivost

CO MŮŽEME NABÍDNOUT

  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • pracoviště v Praze, výborná dopravní dostupnost metro, tram, bus
  • zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • podporující pracovní kolektiv
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity – týden dovolené navíc, stravenky, příspěvky na dovolenou/sport, možnost bezúročných půjček

Nástup: možný ihned nebo dohodou

Pracoviště: ORGREZ, a.s., Vítkova 17, Praha – Karlín

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj životopis prostřednictvím odpovědního on-line formuláře.

on-line formulář

Kontaktní formulář na aktuální pozici

Osobní údaje

Povolený typ příloh: txt,doc,xls,zip,rar,jpg,png,pdf Maximální velikost: 5.0 MB Počet příloh: 0 / 3

Poučení

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ORGREZ, a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/279 (GDPR).

Prohlášení

Zasláním životopisu do společnosti ORGREZ, a.s. prohlašujete, že jste byl ve smyslu článku 13 GDPR řádně informován o zpracování osobních údajů a o právech a povinnostem s tím spojených. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas se zpracováním osobních údajů v databázi uchazečů

Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost ORGREZ, a.s. nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat, avšak odvoláním souhlasu zároveň není dotčena zákonnost zpracování osobních údajů do okamžiku odvolání. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněním zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování.

vyrobila Omega Design